ru   lv

Sveiks, cienījamais mājas lapas  www.porolons.lv apmeklētājs!

 
Porolons - elastīgais putupoleuretāns un augstas kvalitātes elastīgais putupoleuretāns, sastāv no 4 galvenajām sastāvdaļām, kas apvienotas pie zināmiem nosacījumiem.

Ir dzirdēts par porolona kaitīgumu, it kā no tā izdalās kaitīgi tvaiki, tādā sakarā vajag izvairīties arī no vārāmās sāls, kuras formula ir NaH1 (nātrija hlorīds), atsevišķi nātrijs un hlors ir ļoti indīgi, bet kopā – ļoti nepieciešama, kā arī porolons, lieta cilvēkam. 

Porolonu var iedalīt 3 pamatgrupās: 

  1. Elastīgais putupoleuretāns – klasiskais porolons, pareizi izmantojot, to kalpošanas laiks  5-7 gadi.
  2. Augstas kvalitātes elastīgais putupoleuretāns -  porolons , kas izgatavots ar jaunākajām tehnoloģijām, ja to pareizi lieto, kalpošanas laiks 12-15 gadus gadi.
  3. Porolons no otrreizējās pārstrādes tiek izmantots sporta paklāju  ražošanā, tatami.  

 

Porolons iedalās arī pēc blīvuma no 18 (mīkstinājuma daļa mugurdaļā  vai sānsienās) līdz 42 (sēdekļi publiski izmantojamajās  vietās), turklāt,  daži blīvumi dalās  pēc cietības pakāpes. Piemēram, porolons, kura blīvums ir 30 - ieteicams sēdekļa biezums  14-16 cm, 40 cietība - sēdekļa biezums 11-13 cm, 50 cietība- sēdekļa biezums 8-10 cm. Tādēļ,  pareizi izmantojot porolonu, tas  ilgi kalpo  un priecē tā īpašnieku, bet pareizi izvēlēties porolonu Jums palīdzēs A/S „Elīza-K”  pieredzējuši speciālisti.

Vēl viena svarīga porolona  priekšrocība ir iespēja to griezt. Tādēļ mēbeles, kas izgatavotas no porolona,  ir ne tikai ērtas, bet arī skaistas. Šī  porolona priekšrocība it tā, ka ievērojami atvieglo mēbeļu projektētāja darbu,daudz vieglāk izveidot no porolonu Jūs interesējošo formu nevis veidot no koka rāmja. 

A/S „Elīza-K” vairāk nekā 10 gadus nodarbojas ar porolona  pārstrādi, pie mums strādā labākie speciālisti šajā jomā. Mūsu ražošanas var izpildīt jebkuras prasības, pat visprasīgāko klientu vēlmes.

Mēs esam gatavi sniegt jebkuru Jūs interesējošu informāciju par porolonu.

 


Rīga,  A.Deglava iela 50 (Karte)
Tālrunis +371 6757 0331
fakss: +371 6757 0330
e-pasts: foam@eliza-k.lv

Pēdējās izmaiņas 2009-12-10